Kuyumcu Sektörü için e-ticaret sitesi ve B2B Sistemi

Kuyumculuk Türkiye’nin en büyük sektörlerinden biridir. Bu sektörün teknoloji ile tanışması sanılandan çok daha eski ve çok daha hızlı olmuştur. Günümüzde Kuyumculuk sektörü teknolojinin tüm avantajlarından faydalanmaktadır.

Ticaretin son 10 yılda çevrim içi kanallara kayması ile Kuyumculuk sektörü de bu alanda faaliyetleriniz hızlandırmışlardır. Bu alandaki gelişim biraz daha zor ve yavaş olmuştur bunun nedeni de değerli mamullerin yüksek fiyat ve teslim/kargo gibi sorunlarının olmasıydı.

Fakat günümüzde bu sorunların daha gelişmiş ve güvenilir çözümlerle aşılması ile kuyumcu sektörü de perakende satışlarda e-ticarete yönelmektedir Türkiye’nin çatı kuruluş temsilcisi sayılan İstanbul kuyumcular odası ( İKO)’nun da yaptığı yatırımlarla sektörün önü açılmış tüketicinin bu alanda yaptığı alışverişlere güven gelmiştir. İKO Güvence etiketi Kuyumculuk sektöründeki bir çok kötü niyetin önüne geçmiş hem Kuyumcuya hem de Müşterisine güven getirmiştir. İKO’nun diğer bir yatırımı olan ikocarsi.com Pazar yeri Kuyumcu esnafına büyük pazarlama ve satış imkanları sunarken Müşterilerinde güvenle alışveriş yapabilecekleri bir platform olmuştur.

Bu Bağlamda biz ZÜKKAN e-ticaret paketleri olarak Kuyumculara özel Varyantları rahatlıkla tanımlayabilecekleri sektörün tüm ihtiyaçlarını karşılayacak E-ticaret paketleri sunmaktayız.

Ayrıca Kuyumcuların Bayi Mağaza ve Çantacılarını Yönetebilecekleri B2B Kuyumcu yazılımlarımız ile sektöre özel hızlı çözümler üretmekteyiz.

Sizde Hemen Zükkan E-ticaret paketlerimizi inceleyerek size özel çözümlerden faydalanın.

Kuyumculara özel B2B çözümler için bizi arayın: +902122563227